מעונות סטודנטים אונ' תל אביב

אדריכל

רני-KKL

מפקח

שביב מהנדסים

קבלן

סולל בונה

מעונות הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב הוקמו במטרה לאפשר לסטודנטים ליהנות ממגורים איכותיים בסמוך לאוניברסיטה. מתחם המעונות משלב בין אווירת מגורים, לימודים והנאה ומהווה סביבת לימודים אופטימאלית לסטודנטים צעירים שרוצים לשלב בין לימודים לחיי חברה. המתחם כולל כ- 1500 יחידות דיור בגדלים שונים המתאימים ליחידים, זוגות, משפחות וכן לאפשרות של אירוח.  הדירות עוצבו בסטנדרטים אחידים ואובזרו בריהוט איכותי למען רווחת הסטודנטים. רהיטי בית אלפא ייצרה את הריהוט עבור חדר השינה, המטבחון, האמבטיה ופינות העבודה שביחידות הזוגות והיחידים, תוך הקפדה על נוחות מקסימאלית ועיצוב צעיר ועדכני.

ארונות בגדים בחדר השינה

המעונות נועדו לשמש כדירות ולהעניק לסטודנטים תחושה מירבית ונעימה של בית. לכן, עליהם לספק מקום לאחסון כל החפצים האישיים של הסטודנטים כמו בגדים, ספרים, ציוד אישי ועוד.
לצורך זה נבנו בחדרי השינה ארונות קיר מרווחים בגדלים משתנים, מתוך מחשבה על מיקסום מקום האחסון במסגרת מגבלות החדר הקטן. למרות גודל הארונות נשמר הדגש על עיצוב צעיר שלא משדר אווירה מסיבית של כבדות, אלא תחושה של קלילות ופשטות.

פינת עבודה

אחת הפונקציות החשובות של הדירות היא יצירת סביבת לימוד נוחה ואופטימאלית לסטודנטים.
מתוך מחשבה זו תוכננה עבור פינת העבודה כוננית מדפים תלויה, שאינה תופסת מקום מיותר בתוך החדר הקטן ממילא. הכוננית עוצבה ככוורת פתוחה ללא דלתות עם שישה תאים גדולים לאחסון ולשליפה קלה של קלסרים, ספרי לימוד, דפדפות ושאר חומרי לימוד או ניירת אישית. העיצוב הצעיר והצבעוני עם ציפוי פורמייקה משולבת לבן וירוק, מוסיף צבע וחיוניות לחלל.

מטבחון ואמבטיה

גם האתגר בעיצוב ארונות המטבחון והאמבטיה היה ביצירת מספיק מקום אחסון למרות החללים הקטנים.
לניצול מירבי של שטח המטבחון נבנו ארונות עליונים מקיר לקיר וארונות תחתונים תואמים או פינתיים בצורת "ר", בהתאם למבנה המטבח.
בחדר האמבטיה הותקנה מתחת לכיור ארונית רחבה במיוחד לנוחות הסטודנטים. הארונות תוכננו בעיצוב צעיר ונקי וצופו בפורמייקה לבנה לתחושת חלל גדול ומרווח יותר. כל הארונות עשויים לוחות עץ איכותי הנשמר בתקינות מלאה לאורך שנים.

פרויקטים נוספים

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

בית קרדן תל אביב
מגדלי הים התיכון גני תקווה
תפריט
dubai escorts