מלון רמת חדרה

אדריכל

מפקח

קבלן

אמירי גן

רמת חדרה הוא מלון סוויטות יפהפה המשקיף לחופי הים התיכון. עיצוב המלון מהווה חלק בלתי נפרד מאווירת הפינוק היוקרתית ומתאפיין בקווים נקיים ואלגנטיים. ברוח זו תוכננו ועוצבו גם עבודות העץ שביצעה רהיטי בית אלפא במתחם הספא, בחדר האוכל, באולמות האירועים ובלובי הכניסה של המלון.

לובי

דלפק הקבלה המרשים, האלמנט הדומיננטי ביותר במבואה, יוצר מעץ בצביעת תנור וצופה זכוכית מראה שיש בגוון שחור, דרמטי ויוקרתי.
בצידו הפנימי של הדלפק שולבו ארונות פנימיים עם ידיות עץ אינטגרליות לנוחות צוות המקום.  בין הלובי לבריכה המקורה מפריד חיפוי עץ עשוי לייסטים מעץ מלא בעיצוב מעוגל, עם דלפק אלגנטי לכיבוד בעיצוב פסים רוחבי תואם.

ספא

מתחם הספא הוא המקום אליו מגיעים האורחים לחווית רוגע מושלמת.
את באי הספא מקבל דלפק עם גימור עץ בהיר בעיצוב נקי. חיפוי השיש החיצוני מוסיף טאצ' לא מתאמץ של יוקרה אלגנטית. אל חדרי הטיפול מוביל מסדרון עם קירות בחיפוי לייסטים מעץ מלא על גבי לוח גב בגוון מייפל פרח. החיפוי משולב זכוכית מודפסת עם איורים נעימים. ארונות חדרי הטיפולים וכן ארונות האמבטיה יוצרו מעץ אלון בשילוב ידיות אינטגרליות מאלומיניום. את המראה היוקרתי משלימים משטח עליון מאבן קיסר וכיורים בהתקנה עילית.

חדר אוכל

בחדר האוכל בוצעו חיפויי קיר מעוצבים היוצרים אווירה מכובדת אך חמימה בחלל. חיפויי הקיר יוצרו מעץ אלון טבעי פרח בשילוב פסי אלומיניום עדינים. גימור הפורמייקה בגוון בהיר שומר על  אווירה מוארת ומסבירת פנים. כדי לא לייצר הפרעה ויזואלית ולפגום בעיצוב הכולל, שולבו ארונות החשמל והתשתיות בחיפויים כארונות נסתרים, למראה חלק ואחיד. בגב הבר בוצע חיפוי קיר תואם לחיפויי הקירות.

אולמות אירועים (בקומה 2 + 22)

בשני אולמות האירועים של המלון בוצעו חיפויי קיר בעיצוב מהודר.  
החיפויים בגימור פורמייקה אלון מתועש צופו בגימור בגוון עמוק וכהה, ליצירת האווירה החגיגית והמכובדת ההולמת אולמות אירועים. פסי התאורה הבהירה המשולבים בחיפויים שוברים את כהות הקירות ויוצרים ניגוד אסתטי מעניין. דלתות ארונות החשמל והתשתיות הנסתרים ששולבו בחיפוי עוטרו גם הן  בפסי תאורת לד לשמירה על עיצוב אחיד.
גם העמודים התומכים נעטפו בחגיגיות עם חיפוי תואם בחצי הגובה ובשילוב ארונות מולטימדיה נסתרים. האווירה החגיגית נשמרת גם ביציאה ובכניסה לאולם עם לובי מעליות בחיפוי קיר תואם ובשילוב תאורה.

פרויקטים נוספים

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

מגדל רוטשילד 17
תפריט
dubai escorts