מלון פרימה פתח תקווה

אדריכל

מפקח

קבלן

מלון פרימה בפתח תקווה שייך לרשת מלונות פרימה המציעה מלונות בסטנדרט גבוה בפריסה ארצית. המלון ממוקם בלב איזור העסקים והקניות ומיועד לאנשי עסקים מהארץ או מחו"ל, המחפשים חווית אירוח יוקרתית. המלון מציע מגוון שירותים הנדרשים לאנשי עסקים וביניהם טרקלין עסקי, חדרי ישיבות ואולמות כנסים. רהיטי בית אלפא ביצעה חיפויי קירות ותקרות באולם הטרקלין העסקי, בגלריה ובמבואות הקומות בדגש על עיצוב מוקפד ומהוקצע המתאים לעיצוב הכולל של המלון ולאווירה העסקית.

עבודות עץ בטרקלין העסקי, בגלריה ובמבואות הקומות

הטרקלין העסקי הממוקם בקומה ה- 18 ומשקיף אל נוף מרהיב, מציע מגוון שירותים משרדיים, עמדות עבודה ומזנון מפנק, כל זאת באווירה שקטה ומכובדת. כחלק בלתי נפרד מהעיצוב המוקפד של החלל, חופו קירות הטרקלין בלוחות מחורצים ומעכבי בערה בצבע לבן למראה אלגנטי ורשמי. הלוחות יוצרו במבנה אקוסטי לשמירה על אווירה שקטה המאפשרת לקיים פגישות ולעבוד בצורה פרטית ודיסקרטית. בחיפוי הקיר שולבו ארונות שרות עם דלתות נסתרות, המתמזגות באופן מושלם עם הקיר. חיפויים זהים בוצעו בלובי הכניסה למלון ובמבואות המעליות בכל הקומות.
בגלריית המלון בוצע חיפוי תקרה בלוחות מחורצים ואקוסטיים. באופן זה נשמרת הסביבה השקטה והנעימה גם נוכח כמות גדולה של אורחים. בנוסף, יוצרו והותקנו ארון שירות ומכשור דלתות בגוון לבן נקי ואלגנטי.

פרויקטים נוספים

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

אודיטוריום מכון וויצמן – עבודות עץ מעוצבות בבניין מדעי הביולוגיה
מגדל רוטשילד 17
תפריט
dubai escorts