מכללת תל אביב יפו

אדריכל

קולקר-אפשטיין

מפקח

סולל בונה

קבלן

המכללה האקדמית תל-אביב-יפו הוקמה בשנת 1994 כמוסד ציבורי להשכלה גבוהה ומציעה מסלולי לימוד לתארים ראשונים ושניים. קמפוס המכללה, שהוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה כקמפוס ירוק,  משתרע על שטח של כ- 50 דונם וכולל בניינים מודרנים בסטנדרט בנייה גבוה.
עבודות העץ שברחבי המכללה בוצעו ברוח חזון המכללה, הדוגלת בשילוב בין מצוינות ליחס אישי. בהתאם לכך נשמר איזון זה בכל האלמנטים, החל מחיפוי קירות האודיטוריום ועד מדרגות המבואות: מצד אחד מצוינות – שימוש בחומרי גלם מובחרים והתקנה מקצועית ומדויקת באופן מוחלט, ומצד שני, יחס אישי – דגש על עיצוב נעים בגוונים חמים ליצירת אווירה אינטימית ולא מנוכרת.

חיפויים ודלתות במבואות

במבואות הכניסה של הקומות שולבו חיפויי עץ מעוצבים בגימור מוקפד.
המדרגות חופו בלוחות בציפוי פורניר אנגריי בגוון חם ונעים, ועל מנת שלא יראו כמו אלמנט זר בחלל חופה גם השביל המוביל אליהן למראה זורם והמשכי. החיפויים, שעליהם מתהלכים מאות סטודנטים ומרצים מדי יום, יוצרו מחומרי הגלם האיכותיים ביותר לשמירה על תקינות מלאה. חיפויים נוספים בוצעו בתקרת ובקירות המבואה, בארונות הקיר וכן בשערי המעבר המרשימים שבין חללי המבואה.
דלתות הכיתות יוצרו במבנה אקוסטי המבודד את רעשי החוץ בשילוב מנגנון משאבת שומן וצופו בפורניר בדוגמת עץ טבעי. תאי המגירות לשימושם האישי של הסטודנטים חופו בציפוי פורניר תואם.

אודיטוריום

האודיטוריום של המכללה משמש באופן שוטף לקיום הרצאות ושיעורים רבי משתתפים.
לכן, כבכל אודיטוריום, נדרשת בו אקוסטיקה טובה שתאפשר לסטודנטים לשמוע את המרצה באופן תקין למרות החלל הגדול. לצורך זו חופו גם הקיר המרכזי שמאחורי במת המרצים וגם התקרה בלוחות במבנה אקוסטי ייחודי. למיקסום האקוסטיקה חופו גם הקירות והתקרה שבכניסה לאודיטוריום, המשמשים למעשה כקירות החיצוניים של האודיטוריום, ולכן משפיעים על האקוסטיקה שבתוכו.
כל החיפויים בוצעו בגימור פורניר אנגריי חם ועמוק המוסיף צבע לחלל הגדול ותורם למראה מעוצב, נעים ואינטימי.

פרויקטים נוספים

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

אודיטוריום מכללת תל אביב יפו
מרכז ננו טכנולוגיה באונ' בר אילן
תפריט
dubai escorts