המכללה להנדסה עזריאלי ירושלים

אדריכל

איתי שמוטר

מפקח

א.תייר

קבלן

מכללת עזריאלי בירושלים היא מהמוסדות המובילים בארץ ללימודי תואר בהנדסה. המכללה כוללת מגוון מחלקות לתואר ראשון ושני בתחומי ההנדסה ומביאה רוח צעירה, טכנולוגית וחדשנית לעיר. בנייני הקמפוס כוללים כיתות לימוד חכמות, מעבדות משוכללות ומבואות מרווחות להנאת הסטודנטים ומתאפיינים בעיצוב מודרני וצבעוני. רהיטי בית אלפא ביצעה עבודות עץ שונות ברחבי המכללה וביניהן חיפוי קירות האודיטוריום והמסדרונות ובניית מונומנט ישיבה אומנותי ברחבות המנוחה. כל העבודות בוצעו תוך הקפדה על איכות ותקינות שתישמר שנים, לצד עיצוב מודרני וטכנולוגי המשתלב באווירת ההיי-טק.

שטחים ציבוריים

במבואות שבקומה הראשונה והשנייה הוגדר איזור מנוחה המשמש את הסטודנטים בהפסקות ובזמן שלפני תחילת ההרצאות.
במקום ספסלי ישיבה רגילים נבנה במבואה מונומנט ישיבה ייחודי ואומנותי. המונומנט, בעיצוב אסימטרי יוצא דופן ובצבעוניות בולטת, נבנה מהרצפה ועד התקרה כך שמהווה קיר מעוצב היוצר הפרדה בחלל. המסגרת האפורה מגבס וציפוי הפורמייקה האדום הפנימי מקנים מראה מודרני וצעיר ועמידות גבוהה במיוחד. והתוצאה: איזור ישיבה מרשים ומודרני עם תאי ישיבה מעוצבים בשלל צורות, המאפשרים לסטודנטים רביצה נעימה ואינטימית.
בקומה השנייה והשלישית בוצע חיפוי עליון המעוצב כגל מתעקל ואינסופי מפורניר בגוון מייפל מרגיע.

קומה 2 פרוזדור וכניסה לכיתות

מכללה מובילה להנדסה כמו מכללת עזריאלי מגלמת את ערכי החדשנות והמודרניות של עולם היי-טק גם בעיצוב החללים.
מתוך מחשבה זו, חופו קירות המסדרון והקירות שמסביב לדלתות הכיתות בקוום ישרים מאד וצופו פורמייקה שחורה למראה הייטקיסטי, קלאסי ומכובד.
הקירות הכהים משמשים גם כמצע למספרי הכיתות ולשילוט אולמות ההרצאה. הכיתוב הירוק והאלקטרוני על גבי הרקע השחור מזכיר את עולם התכנות והמחשבים ומתחבר לאווירה הטכנולוגית של המקום.
בכניסה לכיתות חופה הקיר בציפוי מודולרי, המורכב מיחידות הניתנות לחיבור ולהפרדה קלים ומהירים. מבנה זה מאפשר גישה נוחה לארונות השירות.

מטבחונים ופינות אוכל

חלל האוכל הינו חלל רב שימושי הכולל פינות אוכל, מטבחונים, איזורים פתוחים וכן פינות פרטיות לשימוש המורים והצוות. רהיטי בית אלפא תיכננה את הריהוט לאיזורים אלה תוך הקפדה על איכות, נוחות ועיצוב נעים וקליל. ארונות המטבח תוכננו בעיצוב נקי ובשילוב מדפים פתוחים עליונים לשליפה קלה. כל הארונות צופו בפורמייקה, המגינה מפני פגעים ונזקים ומבטיחה תקינות מלאה לאורך זמן. הפורמייקה הירוקה חולשת כמעט על כל ריהוט המטבח מלבד על יחידת המגירות שצופתה פורמייקה לבנה, ובולטת מאד על רקע הירוק. הגוונים המנוגדים מדגישים זה את זה ליצירת מראה אסתטי, צבעוני ומעניין יותר.
גם קירות פינת האוכל חופו בגוון ירוק בהיר למראה כללי קליל ונעים.

האודיטוריום בקומה 2

רהיטי בית אלפא ביצעה את כל עבודות העץ באודיטוריום החל ממסדרון הכניסה, דרך כל עבודות הנגרות באודיטוריום עצמו ועד מסדרון היציאה מצדו השני.
כל העבודות בוצעו תוך דגש על עיצוב מודרני ואלגנטי. כבר בכניסה לאודיטוריום מקבל חלל המסדרון אווירה מהודרת בזכות חיפוי קיר בגימור פורניר בגוון עמוק עם דוגמת פסים עדינה. העיצוב האלגנטי ממשיך בתוך האודיטוריום עם במת עץ מעוצבת ומאחוריה קיר בדוגמת ריבועים בגדלים משתנים למראה אסימטרי מודרני . חיפוי התקרה בגימור פורניר משלים את המראה המעוצב. בנוסף ליתרונות האסתטיים, חיפויי הקיר והתקרה מסייעים ביצירת אקוסטיקה טובה בחלל. עבודות נוספות באודיטוריום כללו את חיפוי המדרגות, לוח ממוחשב ומחיק לשימוש המרצים ודלתות כניסה מעוצבות.
וכמובן שהעיצוב האלגנטי מלווה את הסטודנטים גם ביציאה מהאודיטוריום, שם מלווה אותם קיר אחורי בציפוי פורניר ובדוגמת עץ טבעי מלוחות מעכבי בערה.

פרויקטים נוספים

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

אודיטוריום המכללה להנדסה עזריאלי ירושלים
בית משפט השלום תל אביב
תפריט
dubai escorts