מגדל דיסקונט תל אביב

אדריכל

אורית גלעדי

מפקח

קבלן

מ. לוינשטיין

מגדל המשרדים שנבנה בשנת 2005, מתנשא לגובה של 30 קומות ומאכלס את המשרדים הראשיים של הנהלת בנק דיסקונט ומגוון משרדים נוספים כמו משרדי שגרירות ברזיל, משרדי הלוגיסטיקה של בנק לאומי, חברות השקעה שונות ועוד. רהיטי בית אלפא ביצעו מגוון רחב של עבודות נגרות בלובי הכניסה, במשרדי המנכ"ל והיו"ר  ובחדרי הישיבות.

דלפקים בלובי הכניסה הראשית

לובי הכניסה של הבניין משרת הן את המגיעים למשרדי דיסקונט והן את קהל המשרדים הכלליים.
שני דלפקי הקבלה נבנו בעיצוב מדורג ודו מפלסי: משטח עליון ומהודר לקבלת קהל ומשטח מונמך ופונקציונאלי עבור הפקידים ליצירת סביבת עבודה נוחה ודיסקרטית. הדלפקים חופו בפורניר אנגריי טבעי בשילוב פסי אלומיניום עם תאורה אחורית המשתלבת בדוגמת הפסים. חיפוי העץ של הקירות, בגוון חם ועמוק, עזר ביצירת אווירה חמה ונעימה בחלל הגדול עם התקרות הגבוהות, ואיזן את הריחוק היוקרתי שמשדרת רצפת השיש.
חיפוי תואם בוצע גם לארונות השירות והבקרה.

חיפויים נוספים

מסביב לדלת הביטחון שבלובי נבנה שער עץ גדול מלוחות בציפוי פורניר אנגריי. השער, בגובהו המרשים ובעיצוב קוביות העץ הדומות ללבנים ענקיות, מזכיר שער של חומת מבצר עתיקה ומייצר תחושה  של עוצמה ובטחון.  בכל מסדרונות המעליות של הבניין בוצעו עבודות עץ הכוללות תקרה מונמכת מעוצבת בשילוב דלת יציאה לאיזורי המנהלה. חיפוי התקרה בגווני פורניר אנגריי טבעי ובעיצוב משבצות מוסיף אווירה אינטימית יותר למסדרונות הארוכים.

פרויקטים נוספים

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

בית החולים איכילוב תל אביב
אודיטוריום המכללה להנדסה עזריאלי ירושלים
תפריט
dubai escorts