אונ' בר אילן – בית הספר להנדסה

אדריכל

גרנות אדריכלים

מפקח

זאב רף

קבלן

אוניברסיטת בר אילן נוסדה בשנת 1955 וחרטה על דגלה דרך של מצוינות אקדמית ופיתוח מחקר מתקדם תוך שמירה על הצביון היהודי וטיפוח הזהות היהודית. כחלק ממגמת הצמיחה וההתרחבות התמידית של האוניברסיטה נבנה בשנת 2008 בית הספר להנדסה. בית הספר, שהוקם בחלק הצפון- מזרחי של הקמפוס, מורכב מקומפלקס של ארבעה בניינים שנבנו בצמוד זה לזה. רהיטי בית אלפא ביצעה את כל עבודות העץ באודיטורים ובספריית בית הספר מתוך חשיבה על שני דגשים מהותיים: נוחות השימוש של הצוות והסטודנטים ויצירת תחושה חמה ונעימה בחללי האוניברסיטה.

האודיטוריום בבר אילן

רהיטי בית אלפא ביצעה את כל עבודות העץ באודיטוריום ובמבואה המובילה אליו.
קירות האודיטוריום ותקרתו חופו בלוחות מחורצים במבנה אקוסטי בגון מייפל. חיפוי זה ממזער את רעשי החוץ ויוצר אקוסטיקה טובה באולם, יתרון מהותי לחלל המשמש להרצאות ודיונים. גוון המייפל העמוק עוטף את יושבי האולם בתחושת רוך וחמימות, למרות החלל הגדול. במת המרצים צופתה בגוון תואם.
על מנת למקסם את האקוסטיקה נבנו גם דלתות הכניסה במבנה אקוסטי ייחודי בשילוב נעילה עם ידית ומנעול בהלה. חיפוי קירות המבואה והקומה בגוון מייפל תואם ממשיך את הקו העיצובי של האודיטוריום ומנעים את המעבר בהן.

ספרייה

עבודות העץ שבוצעו בספרייה התאפיינו בגוונים חמים ליצירת אווירה נעימה.
דלפק הקבלה מלוחות בציפוי פורניר מייפל עוצב במבנה מעוגל המספק הרבה מקום לשירות הסטודנטים. חזיתו מעוטרת פס מתכת ומחיצת זכוכית למראה אלגנטי. הקיר הסמוך חופה בלוחות במבנה אקוסטי שנועדו להפחית את רעשי החוץ וליצור סביבה שקטה.

עבור אולם הקריאה נבנו שולחנות עם משטח עבודה גדול ומחיצות הפרדה מלוחות בציפוי פורניר מייפל ומסד מתכת. המדפים נבנו ככוורת מתכת עם תאים פתוחים לשליפת ספרים קלה. המעטפת החיצונית מלוחות פורניר מייפל מתכתבת עם רהיטי העץ שבחדר. עמדת העיון והלוקרים צופו גם הם בפורניר מייפל תואם.

פרויקטים נוספים

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

אודיטוריום אונ' בר אילן – בית הספר להנדסה
ספא נהרדעא תל אביב
תפריט
dubai escorts