מרכז ננו טכנולוגיה באונ' בר אילן

אדריכל

פינצ'וק

מפקח

וינקו -י.פ.ת

קבלן

המכון לננו טכנולוגיה נפתח בשנת 2007 ונחשב כיום לאחד המתקדמים בעולם עם רזומה מרשים של פריצות דרך מדעיות, פטנטים ושיתופי פעולה עם החברות והאוניברסיטאות המובילות בעולם. המחקרים המתקיימים במרכז עוסקים במזעור טכנולוגיות לממדים זעירים לטובת פיתוח פתרונות מהפכניים בתחומי האנרגיה, הרפואה ועוד. המכון שוכן במבנה ארכיטקטוני ייחודי הכולל כ- 40 מעבדות חדשניות ומשוכללות לצד אודיטוריום, כיתות לימוד ומשרדים. רהיטי בית אלפא ביצעה במכון מגוון עבודות עץ וביניהן חיפויי קירות האודיטוריום וקירות המבואה, בדגש על אותה קפדנות מדויקת, הנדרשת למחקר הננו טכנולוגי.

חיפוי קירות המבואה בקומות

העיצוב הייחודי של מבואות הכניסה לכיתות ולמשרדים משלב בין עץ ואבן. קירות העץ הבהירים והרצפה העשויה אבן בשילוב צבעים ייחודי, יוצרים תחושה של ממלכתיות רשמית. חיפוי חלק מהקירות בעץ בגוון פורניר חם ועמוק שובר את הקרירות המרוחקת ומוסיף תחושה עוטפה וחמימה למבואה. חיפוי העץ בוצע בלוחות מעכבי בעירה מחורצים ואקוסטיים, להפחתת ההד בחלל הגדול ולמיקסום האקוסטיקה. השילוב בין האבן והעץ ובין הגוונים המנוגדים, יוצר אסתטיקה עיצובית ייחודית ומקורית.

אודיטוריום להרצאות

באודיטוריום, הכולל במה עם שולחן נשיאותי, מתקיימים באופן שוטף פאנלים והרצאות בתחומים שונים.
על מנת לייצר אקוסטיקה אופטימאלית בחלל הגדול חופו כל קירות האודיטוריום בלוחות פורניר מדורגים ומחורצים במבנה אקוסטי ייחודי. החיפוי בוצע בגימור מוקפד ובציפוי עץ בגוון בהיר לשמירה על תחושה של אור ומרווח בחלל. חיפוי העץ של הבמה המרכזית בגוון זהה שומר על זרימה ואחידות בין כל האלמנטים.
חיפויים נוספים בוצעו בקיר המבואה לאודיטוריום וכן בארונות השירות הטכניים הסמוכים. בנוסף, רהיטי בית אלפא ייצרה והתקינה את דלתות יציאת החירום מהאודיטוריום בציפוי פורניר ובשילוב ידיות בהלה.

פרויקטים נוספים

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

מכללת תל אביב יפו
מכון וויצמן – עבודות עץ מעוצבות בבניין מדעי הביולוגיה
תפריט
dubai escorts