בית קרדן תל אביב

אדריכל

ליאורה ניב

מפקח

קרדן

קבלן

אל הר הנדסה

בית קרדן הוא בניין משרדים מפואר הנבנה בשנת 2007 בדרך בגין בת"א. עיצובו האדריכלי הייחודי כולל 20 קומות בגדלים משתנים, עם מרפסות וחדרי מנהלים המשקיפים לנוף פנורמי מרהיב. רהיטי בית אלפא ביצעה מגוון עבודות עץ בקומה העליונה ובלובי הכניסה המפואר מתוך הקפדה על סטנדרטיים עיצוביים גבוהים השומרים על אווירת היוקרה בבניין.

לובי הכניסה

כבר בכניסה לבניין ניתן לחוש ביוקרה הניכרת בכל פרט.
חיפוי קירותיו של הלובי לכל גובהם המרשים של 28 קומות, מייצר תחושה של מונומנט מפעים ועוצמתי. להשלמת המראה, בכניסה למבואת המעליות נבנה שער עץ גדול המקבל את פני הנכנסים, בציפוי מחורץ ובגוון וונגה יוקרתי. שערי המעליות חופו בגוון ונגה תואם.
דלפק הכניסה תוכנן בהתאמה למימדי הלובי הרחב, כדלפק גדול עם נוכחות בולטת בחלל. לוחות ה-MDF עם גימור אפוקסי לבן במעטפת זכוכית מתכתבים עם האור הרב שבלובי מוקף החלונות.
קירות אולם ההמתנה של הלובי חופו גם הם בציפוי פורניר אגוז טבעי ליצירת אווירה רגועה ונעימה לממתינים.

קומות הבניין

עבודות העץ במבואות הקומתיות משמרות את אווירת היוקרה שבלובי הכניסה.
מסביב לפתחי המעליות בכל קומה חופו הקירות בפורניר וונגה ליצירת שערי כניסה רחבים ומרשימים. קירות הלובי הקומתי חופו בציפוי פורניר תואם.
לשמירה על בטחון באי הבניין, נבנו במבואה דלתות מעץ גושני הנפתחות באופן אוטומטי במקרה שריפה בשיטת "Normali open".
במסדרונות הקומה נבנו ארונות קיר לשירות ובקרה. כדי לא לפגום בעיצוב המסדרונות המרווחים, נבנו הארונות בשילוב מושלם עם קירות המסדרון ועם גימור בגוון וונגה למראה מכובד ויוקרתי. בנוסף, הותקנו בכל קומות הבניין דלתות בציפוי פורמייקה למבואות השירותים.

פרויקטים נוספים

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

בית חולים הדסה עין כרם ירושלים
מעונות סטודנטים אונ' תל אביב
תפריט
dubai escorts