אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר של רהיטי בית אלפא

חיפויים ועבודות עץ מכון וייצמן

מכון ויצמן הוא ממכוני המחקר המובילים בעולם בתחום המדעים המדויקים ומדעי הטבע. רהיטי בית אלפא ביצעה שורה ארוכה של עבודות עץ ונגרות בבניין הפקולטה לביוכימיה בפרויקט גדול שהתפרש על פני כ- 30,000 מ"ר.

העבודות יוצרו מחומרי גלם מובחרים שכללו עץ בוק מלא ממוין, פורמייקה איכותית בייבוא מיוחד ופורניר בוק מחורר בניקוב מיקרו אקוסטי שיובא גם הוא. את עבודות ההתקנה ביצעו הצוותים המיומנים ביותר בדגש על דייקנות ומקצועיות ללא פשרות.

צפה בגיליון

בית אביחי-חיפויי קירות ותקרות בעיצובים ייחודיים

בית אביחי הוא אחד ממרכזי התרבות הבולטים והוותיקים בירושלים. ברחבי הבניין, שתוכנן ע"י האדריכלית כלת פרס ישראל עדה כרמי, מתקיימים אירועי תרבות שוטפים כגון תערוכות, הופעות והרצאות. רהיטי בית אלפא ביצעה מגוון חיפויי קירות ותקרות באודיטוריום,  בכניסה לבניין, בכיתות הלימוד ובמסדרונות, כולם בדגש על עיצוב ממלכתי, התקנה מדויקת ללא פשרות ומענה על צרכי האקוסטיקה של המקום.

העיצוב הייחודי ניכר כבר בחלל הכניסה המרשים. התקרה המקושתת חופתה בחיפוי ייחודי המורכב מקשתות דקות וקשתות עץ גושני גדולות לסירוגין. המראה המתקבל מזכיר שער כניסה מלכותי ויפהפה המשתלב עם תערוכות האומנות המוצגות בחלל ועוטף את באי המקום באווירה ממלכתית וחגיגית. בנוסף שומר החיפוי, העשוי לוחות מחורצים, על אקוסטיקה טובה ונעימה בחלל הגדול.

צפה בגיליון

אונ' בר אילן – עבודות עץ מורכבות בעיצוב ממלכתי

אוניברסיטת בר אילן מובילה מצוינות אקדמית ומחקרית תוך שמירה על הצביון היהודי. כחלק ממגמת הצמיחה של האונ' נפתח בשנת 2007 המרכז הננו טכנולוגי החדשני וב- 2008 נבנה בית הספר להנדסה. רהיטי בית אלפא ביצעה מגוון עבודות עץ ברחבי הבניינים החדשים וביניהן חיפויי קירות אקוסטים באודיטוריומים, חיפויי קירות מעוצבים למבואות וכן דלפקים, שולחנות וריהוט נוסף לספריה. כל עבודות העץ עוצבו בקווים מוקפדים ואלגנטיים בדגש על אסתטיקה מרשימה וממלכתית.

צפה בגיליון

דלפקים מעוצבים לבית החולים אסותא תל אביב

אסותא הוא בית החולים הכירורגי הגדול בישראל, הכולל צוות רפואי מהשורה הראשונה לצד המכשור החדשני והמתקדם בעולם. רהיטי בית אלפא ייצרה את כל דלפקי הקבלה והבידוק ברחבי בית החולים בדגש על עיצוב מוקפד לצד מענה מושלם על צרכי החולים והצוות.

את באי בית החולים מקבל דלפק בידוק מרשים עם ציפוי פורניר אלגנטי בגוון אגוז. הדלפק, בעיצוב נקי ומכובד, תוכנן במבנה מדורג עם הפרדה בין משטח הבידוק לעמדת המידע ליצירת שתי סביבות עבודה נוחות ומרווחות.

צפה בגיליון

עבודות עץ מעוצבות ליד יצחק בן צבי

יד יצחק בן צבי הוא מוסד תרבות ממלכתי לחקר תולדות ארץ ישראל. רהיטי בית אלפא ביצעה מגוון רחב של עבודות עץ מורכבות בכל רחבי הבניין החל מחיפויי קירות ותקרות אקוסטיים, קירות עץ להפרדה בין חללים וריהוט מגוון לקומת הכניסה ולספריה. כל עבודות העץ יוצרו והותקנו בקפדנות, בדייקנות ובדגש על עיצוב ממלכתי ומכובד.

כבר בכניסה מתקבלת תחושה של חלל רשמי אך נעים, עם דלפק כניסה בעיצוב נקי ובגימור פורניר בדוגמא עדינה. תחושה זו נשמרת בכל קומות המבנה בהן בוצעו חיפויי תקרה מעוצבים, חיפויי דלתות וחיפויי מדרגות בגימורי פורניר או עץ בוק גושני. החיפויים מקנים לחלל מראה אלגנטי מכובד ועוטפים את המבקרים בתחושה חמה יותר.

צפה בגיליון

חיפויי עץ אקוסטיים ומעוצבים לקירות ותקרות

חברת רהיטי בית אלפא מתמחה במגוון רחב של חיפויי קירות ותקרות כגון חיפויים אקוסטיים לאודיטוריומים, חיפויים מעוצבים למגדלי יוקרה ועסקים, חיפויי קיר מודולריים וחיפויים למבואות ושטחים ציבוריים בבתי חולים, מוסדות לימוד ותרבות, ספריות ומוסדות ציבור נוספים.

חיפויי עץ משדרגים כל חלל והופכים אותו למרשים, יוקרתי ומעוצב יותר. כל החיפויים מיוצרים מעץ איכותי כגון בוק גושני, וונגה או פורניר אלון בדגש על גימורים חלקים ומוקפדים.

צפה בגיליון

מחיפויים יוקרתיים עד שערי עץ מרשימים- עבודות עץ ל"בית קרדן"

בית קרדן הוא מגדל משרדים יוקרתי השוכן בדרך בגין בת"א. המגדל בולט בעיצובו האדריכלי הייחודי וכולל עשרים ושמונה קומות משרדיות בגדלים משתנים.
כל עבודות העץ שביצעה חברת רהיטי בית אלפא בבניין וביניהן חיפויי עץ מעוצבים, דלתות, ארונות בקרה ודלפק כניסה ייחודי, תואמות את הסטנדרט העיצובי היוקרתי והמכובד של המגדל כולו.

צפה בגיליון

הדסה עין כרם – פרויקט נגרות מהגדולים בארץ

פרויקט הנגרות עבור ביה"ח הדסה עין כרם הוא מהגדולים והמורכבים שבוצעו בארץ. הפרויקט, בהיקף של כ- 20 מיליון ₪, התפרש על פני 7 שנים בהן רהיטי בית אלפא תכננה, יצרה והתקינה את עבודות העץ בכל בית החולים וביניהן דלפקים מחלקתיים, חיפויי קירות וריהוט ייעודי לחדרי האשפוז, חדרי הניתוח, מחלקות ההתאוששות, חדרי הצוות והישיבות, חדרי התרופות והחדרים הסטריליים.

הפרויקט כלל עבודת תכנון קפדנית על מנת לענות על הצרכים הייחודים של כל מחלקה והצוות הרפואי הפועל בה. כל עבודות העץ יוצרו מחומרי גלם מובחרים והותקנו במקצועיות תוך עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר.

צפה בגיליון

דלתות מעוצבות בעבודת נגרות ידנית

רהיטי בית אלפא מספקת דלתות כניסה מעוצבות, שערי עץ ודלתות פנימיות למגוון מוסדות ציבור מובילים. כל הדלתות מיוצרות בעבודת נגרות ידנית ובהדבקה, ללא קו ייצור אוטומטי.

תהליך מוקפד זה מאפשר יצירת דלתות עמידות באיכות הגבוהה ביותר, הנשמרות לשנים רבות. בשורה הארוכה של דלתות שיצרנו נכללות דלתות כניסה לדירות במגדלי היוקרה רוטשילד1 ומגדל YOO, דלתות לאולמות הדיון בבית משפט השלום בת"א, דלתות לחדרי האשפוז בבתי החולים איכילוב ומעייני הישועה, דלתות אקוסטיות לכיתות במכללת עזריאלי, אונ' בר אילן ועוד.

צפה בגיליון

ריהוט איכותי וצעיר למעונות הסטודנטים בת"א

מתחם המעונות כולל 1500 דירות בגדלים שונים. רהיטי בית אלפא ייצרה את הריהוט עבור כל הדירות שנועדו לזוגות וליחידים בדגש על איכות גבוהה ועיצוב מודרני המותאם לסטודנטים.

הפרויקט בוצע בלו"ז דחוק על מנת לרהט את הדירות לפני תחילת שנת הלימודים. לשם כך יוצרו חלקים משמעותיים מההזמנה מראש ואוחסנו במחסני המפעל. האספקה, השינוע וההתקנה של הריהוט בדירות בוצעו בזמן קצר מאד במבצע לוגיסטי מרשים.

צפה בגיליון

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

תפריט
dubai escorts