אודותינו

חברת רהיטי בית אלפא נוסדה ב- 1940 כנגריה קטנה בקיבוץ בית אלפא.  היום, מעל 70 שנה אחרי, אנו גאים להיות מפעל הנגרות מהמובילים בישראל ולייצר ריהוט מוסדי ועבודות עץ מקצועיות למגוון מבנים ומוסדות ציבוריים בארץ ובחו"ל. 

המפעל מתמחה בעבודות עץ ונגרות למוסדות בהיקפים גדולים, המיוצרות לפי הזמנה בהתאם לאופי הפרויקט ולצרכי הלקוח. הצוות שלנו, הכולל את אנשי המקצוע המובילים בתחומם, מקפיד על תכנון מקצועי וקפדני על מנת לספק מענה איכותי ומדויק גם עבור הפרויקטים עם המפרטים הטכניים המורכבים ביותר. המפעל מבצע מגוון רחב של עבודות עץ בסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור מוסדות ציבוריים כגון בתי חולים, מוסדות רפואיים, מוסדות לימוד ועוד. איכות הרהיטים שלנו ניכרת בכל פרט ופרט: בחומרי הגלם המשובחים, בירידה לפרטים הקטנים, בהקפדה על מקצועיות החל משלב התכנון ועד הביצוע בשטח, ובעיצוב ייחודי המותאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

התמחויות

work

בית אלפא הוא המפעל היחיד בארץ שמתמחה במגוון רחב במיוחד של עבודות עץ מורכבות.  המפעל מתאים עצמו בכל פעם מחדש לסוג הפרויקט ומספק את המגוון הרחב ביותר של פתרונות איכותיים עם אותה רמת דיוק ומקצועיות בין אם מדובר בחיפוי קירות, בדלפקי קבלה, בארונות או בכל עבודת נגרות שהוזמנה. גמישות זו מתאפשרת בזכות שלוש חוזקות עיקריות:

צוות מקצועי מוביל

צוות המומחים המקצועי שלנו שמח להיענות לכל אתגר הנדסאי או דרישה אדריכלית.
כדי שנספק את המענה המדויק ביותר לכל לקוח, כל התוצרים מיוצרים לפי הזמנה בייצור “custom made” החל מהתכנון ועד ההתקנה בשטח.

חומרים

המפעל עובד בשילוב עם כל סוגי החומרים בהתאם לדרישות הטכניות והעיצוביות של כל פרויקט. לצד העץ האיכותי והמשובח, אנו משלבים חומרים נוספים ומובחרים כגון נירוסטה, שיש, זכוכית ומתכות, עם דגש על שימוש רק בחומרי הגלם הטובים ביותר.

ניסיון במגוון פרויקטים רחב

מאז הקמת המפעל צברנו ניסיון עשיר במגוון רחב של פרויקטים הן מבחינת עבודות העץ המגוונות אליהן נדרשנו (חיפוי קירות ותקרות, דלפקים, אודיטוריומים, ארונות ועוד) והן מבחינת המוסדות הציבוריים המגוונים איתם עבדנו כגון מוסדות רפואיים, בתי משפט, מוסדות לימוד ועוד.

מחלקות המפעל

המפעל, הנמצא בקיבוץ בית אלפא, מתפרס על שטח של כ-4000 מ"ר. המפעל כולל את מערכות הייצור, המיחשוב והלוגיסטיקה המתקדמות והחדשניות ביותר, המאפשרות עבודה מקצועית, מדויקת ויעילה ברמה הגבוהה ביתר. צוות המפעל כולל כ- 60 עובדים מקצועיים בעלי ניסיון עשיר וביניהם המהנדסים, השרטטים והנגרים המנוסים בארץ. כל המחלקות נמצאות בתקשורת מלאה ושוטפת ביניהן, להבטחת תהליך עבודה יעיל וחלק ולעמידה מושלמת בלוחות הזמנים.

מחלקת הנדסה

כוללת חמישה מהנדסים ושרטטים המתמחים בהמרת כל תכנית אדריכלית לתכנית נגרות מפורטת. כל פריט בתכנית האדריכלית מקבל SHOP DRAWING מפורט העובר לאישור הלקוח, תוך תכנון מקצועי מקיף עד הפרטים הקטנים ביותר.

מנהלי פרויקטים

כל פרויקט מנוהל בשטח ע"י מנהל פרויקטים מקצועי ומנוסה מטעם המפעל. המנהלים נמצאים בקשר ישיר ושוטף עם המפעל ועם נציגי הלקוח, דואגים לכל התיאומים הנדרשים ביניהם ומוודאים שהעבודה מתבצעת בצורה חלקה ומדויקת.

תכנון פיקוח ייצור

מחלקת תכנון פיקוח ייצור מקבלת את ההזמנה מהלקוח ומתרגמת אותה לשפת המפעל תוך שימת דגש על הצרכים הספציפיים של הלקוח, חלוקת העבודה בין המחלקות השונות, פיקוח בכל שלבי התפעול והייצור וקביעת מועדי האספקה ולוחות הזמנים מול הלקוח.

ייצור

צוותי הנגרים המומחים שלנו הופכים כל חזון לתוצר משובח, מלוטש ואיכותי. הרכב הצוותים משתנה בכל פעם בהתאם לפרויקט הרלוונטי ולהתמחויות הנדרשות עבורו. העבודה מתבצעת תוך מתן דגש על רמת דיוק גבוהה לאחידות מושלמת בין כל הפריטים והיחידות, גם בכמויות גדולות.

מכונות

כוללת מסורי גשר עם טכנולוגיית מיחשוב מתקדמת. חיתוך העץ, המבוצע בהתאם לחישוב המדויק של נק' החיתוך, מבטיח עבודה מדויקת ואחידה. המחלקה כוללת גם מכונות CNC להכנה לפני הרכבה ומכונות קנטים מתקדמות המדביקות אל כל סוגי הקנטים בגימורים שונים.

לוגיסטיקה

האחראית על הובלות והתקנות. כל ההובלות נעשות ע"י משאיות של המפעל עצמו, עבודות ההתקנה בשטח מתבצעות ע"י קבלני משנה מקצועיים ומתקינים מטעם המפעל.

תמחור

אנו מאמינים בתמחור מפורט, הגון ובשקיפות מלאה. הצעת המחיר שמקבלים לקוחותינו כוללת תמחור מדויק ומפורט של העבודה על כל סעיפיה, עם ניתוח מקיף של כל פריט ופריט שיידרש עבורה. תמחור מפורט זה מייצר שקיפות אמיתית בין המפעל ללקוח ומונע בעיות מיותרות בהמשך.

הנהלה

כוללת את מחלקת המכירות, הנהלת חשבון, מנכ"ל החברה ודירקטוריון המורכב מנציגי הנהלת קיבוץ בית אלפא ומבקר את פעילות המפעל.

בין לקוחותינו

הספקים שלנו

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על פרויקטים של רהיטי בית אלפא?
אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו.

הירשמו עכשיו!
הצטרף לניוזלטר שלנו

תפריט
dubai escorts